#77985. ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 20-09-2021 13:53:41 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 22-09-2021 14:39:26 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.636040616043960
Γεωγραφικό μήκος: 22.954959861160330
Προβολές: 23
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΣΑΠΙΖΟΥΝ 3-4 ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΣΤΗ ΣΥΜΒΟΛΗ ΤΩΝ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ ΜΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-09-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

21-09-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

20-09-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΟλυμπιάδος 137, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα