#77984. ΚΟΛΩΝΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΑ #73663

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 20-09-2021 13:45:46 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 21-09-2021 10:47:00 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.636620854377306
Γεωγραφικό μήκος: 22.955036027508560
Προβολές: 20
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΑ #73663 & #74494. ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΕΡΓΟ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΝΑΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙ ΤΙΣ ΚΟΛΩΝΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΩΝ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΩΝ ΕΠΙ ΤΗΣ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΤΟΥ ΠΑΣΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΔΥΣΚΟΛΟ. ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ. ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΕ ΜΩΡΟ, ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΟΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΙ ΟΔΗΓΟΙ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ΖΩΑ...ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!! ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΜΙΛΑΣ Η ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΑΝ ΞΕΧΑΣΤΕΙΣ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙΣ ...ΠΟΥ? ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΜΕΣΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-09-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

21-09-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

20-09-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΑποστόλου Παύλου 30, Θεσσαλονίκη 546 34, Ελλάδα