#77971. Μπάζα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη
Δημιουργήθηκε: 20-09-2021 12:11:21 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 20-09-2021 13:51:57 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.614445598979470
Γεωγραφικό μήκος: 22.959519546557626
Προβολές: 16
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εδω και σχεδόν δυο εβδομάδες γύρω απο τον κάδο έχει πολλά μπάζα απο ανακαίνιση που γίνεται σε διπλανή οικοδομή. Είχα ενημερώσει τηλεφωνικά και τη δημοτική αστυνομία η οποία θα ενημερωνε το τμημα καθαριότητας ωστόσο δεν εχει εμφανιστεί κανένα οχημα του δημου για να μαζεψει τα αντικείμενα. Παρακαλώ για ΑΜΕΣΗ απομάκρυνση των αντικειμένων

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-09-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

20-09-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

placeΑθανασίου Διάκου 50, Θεσσαλονίκη 546 41, Ελλάδα