#7793. Αντικατάσταση σπασμένου κάδου απορριμάτων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 26-09-2016 10:24:07 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 26-09-2016 10:56:59 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 22
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παρακαλώ να αντικαταστήσετε τον σπασμένο κάδο απορριμάτων στη γωνία των οδών Παπαφλέσσα-Χρυσοχοού (περιοχή Δελφών).

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

26-09-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

26-09-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΘεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα