#77856. Επιδιόρθωση και δενδροφύτευση σε παρτέρι επί της οδού Θ. Σοφούλη 8-10

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων
Δημιουργήθηκε: 16-09-2021 13:17:36 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 13-10-2021 07:58:08 (πριν 9 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.596481900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.954860900000000
Προβολές: 14
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Επανέρχομαι για μια ακόμα φορά να παρακαλέσω να επιδιορθωθεί το παρτέρι το οποίο έχει κοπεί στη μέση τσιμεντωθεί από την προηγούμενη εταιρία ανακύκλωσης και να μπει κανονικά πράσινο και να κλειστεί περιμετρικά γιατί είναι χέρσο και αποτελεί εστία μόλυνσης μιας και οι συμπολίτες μας θεωρούν ότι μπορούν να απορρίψουν ογκώδη αντικείμενα τα οποία τοποθετούν μέσα εδώ και χρόνια. Παρόλες τις προσπάθειες μου και την ενημέρωση του τμήματος πρασίνου ακόμα αναμένω... Μιλάμε για έναν δρόμο όπως η Θεμιστοκλή Σοφούλη όπου γνωρίζεται τα Δημοτικά Τέλη που καλούμαστε να πληρώσουμε!

linear_scale Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

13-10-2021

πριν 9 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

16-09-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

placeΘεμιστοκλή Σοφούλη 8, Θεσσαλονίκη 546 46, Ελλάδα