#7780. Χαλασμένα καπάκια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 26-09-2016 09:24:10 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 26-09-2016 10:53:00 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.646938323974610
Γεωγραφικό μήκος: 22.938220977783203
Προβολές: 19
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην οδό Παναγίας Φανερωμένης 31 και ο πράσινος και ο μπλε κάδος έχουν σπασμένο καπάκι ο μπλε και χαλασμένο μηχανισμό ο πράσινος με αποτέλεσμα να μην μπορεί ο κόσμος να τους ανοίξει. Ειδικά οι ηλικιωμένοι αφήνουν τα σκουπίδια έξω.

linear_scale Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

26-09-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

26-09-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή κάδων - καλαθιών σκουπιδιών

placeΠαναγίας Φανερωμένης 31 , Θεσσαλονίκη 546 32, Ελλάδα