#77672. Traffic light installation

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 07-09-2021 11:56:11 (πριν 13 μέρες)
Ενημερώθηκε: 15-09-2021 09:47:13 (πριν 5 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.588309111619225
Γεωγραφικό μήκος: 22.971256963134817
Προβολές: 19
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

It is necessary to install a traffic light at this intersection so that pedestrians can cross safely. No car stops and any day there will be a run over.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-09-2021

πριν 5 μέρες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • ΛΟΓΩ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΥ
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

08-09-2021

πριν 12 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

08-09-2021

πριν 12 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

07-09-2021

πριν 13 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδοσήμανση - Πινακίδες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΚανελλοπούλου 2, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα