#77285. Πεσμένο δέντρο μετά την καταιγίδα 11-8-2021

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 12-08-2021 13:54:10 (πριν 3 μήνες)
Ενημερώθηκε: 21-10-2021 09:09:31 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.616825700000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.979375600000000
Προβολές: 38
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

'Επεσε δέντρο στη συμβολή των οδών Φιλολάου 16 με Πολυγνώτου στο ρέμα της 'Ανω Τούμπας.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-10-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Το δένδρο έχει περισυλλεγεί. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

13-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

12-08-2021

πριν 3 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΦιλολάου 16, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα