#77236. ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΔΕΝΤΡΟ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 09-08-2021 14:06:43 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 21-10-2021 08:36:51 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.618434299446870
Γεωγραφικό μήκος: 22.959764017774216
Προβολές: 42
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εχει πεσει δεντρο, καταλαμβανει χωρο στο πεζοδρομιο καθως και μερος εν δυναμει σταθμευσης επι της Θ.Χαριση Παρακαλουμε για τις αμεσες ενεργειες προκειμενου να μην ξεραθει και πιασει φωτια

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-10-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Η καθυστέρησ ενημέρωσης του αιτήματος οφείλεται σε τεχνικό πρόβλημα που αντιμετωπίσαμε για μεγάλο διάστημα. Το πεσμένο δένδρο έχει περισυλλεγεί από την υπηρεσία μας . Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

13-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

09-08-2021

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΘεαγένους Χαρίση 58, Θεσσαλονίκη 546 39, Ελλάδα