#77225. Επικίνδυνο Δέντρο έτοιμο να πεσει

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 08-08-2021 17:10:56 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 21-10-2021 08:31:51 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602683868662425
Γεωγραφικό μήκος: 22.972367397666982
Προβολές: 34
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Έτοιμο να πέσει , προσωρινά το εχω δέσει με ιμάντες εβαλα και μια σήμανση αλλα δεν θα κρατήσει για πολύ , σίγουρα θα χτυπήσει κάποιον

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

21-10-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Η καθυστέρηση ενημέρωσης του αιτήματος οφείλεται σε τεχνικό πρόβλημα για μεγάλο διάστημα. Μετά από αυτοψία που διενεργήθηκε, διαπιστώθηκε ότι στην οδό Μισυρλή 27 έναντι υπάρχει ένα πρέμνο. Η υπηρεσία μας απομάκρυνε το τεμαχισμένο δέντρο στις 9-9-2021. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

13-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

08-08-2021

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΕπιθεωρητού Δημητρίου Μισυρλή 27, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα