#77202. Ογκωδη αντικειμενα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 05-08-2021 19:27:57 (πριν 5 μήνες)
Ενημερώθηκε: 01-12-2021 14:14:29 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.622867482155340
Γεωγραφικό μήκος: 22.963630724698305
Προβολές: 59
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Υπαρχουν πεταμενοι καναπεδες και πορτες γυρω απο τους καδους

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

01-12-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι τα ογκώδη αντικείμενα μαζεύτηκαν από την συγκεκριμένη διεύθυνση. Σας ευχαριστούμε για την ενημέρωση.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

16-09-2021

πριν 4 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

12-08-2021

πριν 5 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Δ' Δημοτική Κοινότητα (Τούμπα)

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Δ' Κοινότητας

05-08-2021

πριν 5 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων

placeΔοϊράνης 33A, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα