#77197. Παρά πολλά ογκωδη

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη
Δημιουργήθηκε: 05-08-2021 14:04:15 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 16-09-2021 13:26:40 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.603052948269010
Γεωγραφικό μήκος: 22.956721018999815
Προβολές: 25
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Υπάρχουν πάρα πολλά ογκώδη στο πεζοδρόμιο στους κάδους. Έχει 3 εβδομάδες που πήραμε τηλ τον Δήμο να έρθει για περισυλλογή αλλά δεν έχουν έρθει ποτέ. Είναι πάρα πολλά για πολύ καιρό.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-09-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

12-08-2021

πριν 2 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

05-08-2021

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων

placeΘερμοπυλών 27, Θεσσαλονίκη 542 48, Ελλάδα