#77193. Ογκώδη αντικείμενα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη
Δημιουργήθηκε: 05-08-2021 10:17:18 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 16-09-2021 13:28:36 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.610979800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.959893900000000
Προβολές: 20
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σας ενημερώνουμε για την εγκατάλειψη αντικειμένων στην είσοδο της πολυκατοικίας μας επί της οδού Γαμβέττα 65 από άγνωστο .Παρακαλούμε για την ταχεία απομάκρυνση τους για λόγους υγείας και απρόσκοπτης πρόσβασης στα σπίτια μας.Επίσης θα ήταν καλό να επανεξετάσετε την τοποθέτηση των κάδων στις εισόδους των πολυκατοικιών και την τοποθέτηση τους στις γωνίες των οδών για την καλύτερη αποκομιδή και αποφυγή εστιων μόλυνσης στις εισόδους πολυκατοικιών .Ευχαριστούμε εκ των προτέρων

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-09-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

05-08-2021

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

placeΓαμβέττα 65, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα