#77187. Παρατημένα ογκώδη αντικείμενα-βρώμικο πεζοδρόμιο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη
Δημιουργήθηκε: 05-08-2021 02:46:51 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 16-09-2021 13:28:56 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.607915600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.958924200000000
Προβολές: 32
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Επί της Τομπάζη 11, πλησίον στην είσοδο της οικοδομής επί του πεζοδρομίου έχει εγκαταλειφθεί εδώ και ένα μήνα ενα στρώμα και ενα κομμάτι κόντρα-πλάκε, με αποτέλεσμα να παρακωλύει τη διέλευση των πεζών. Πλήν αυτού το πεζοδρόμιο γλιστράει απο τη βρωμιά και μυρίζει ανυπόφορα. Παρακαλώ να επιληφθεί η αρμόδια υπηρεσία για την περισυλλογή των αντικειμένων.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-09-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

05-08-2021

πριν 2 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

05-08-2021

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων

placeΤομπάζη 11, Θεσσαλονίκη 546 44, Ελλάδα