#77177. Βρωμια και δυσωδια στο δρομο απο τα ανθη των δεντρων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Β' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 04-08-2021 08:15:06 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 16-09-2021 13:29:57 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.648245908001870
Γεωγραφικό μήκος: 22.926884125918150
Προβολές: 33
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στην οδο Συντ.Φριζη απο το υψος της Αμπελωνων μεψρι την Αγαθωνος ολος ο δρομος γλυστραει και μυριζει ασχημα λογω των ανθων απο τα δεντρα

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-09-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Β' Κοινότητας

04-08-2021

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Β' Κοινότητας

placeΣυνταγματάρχου Φρυζη 16, Θεσσαλονίκη 546 29, Ελλάδα