#77129. Βρωμιά και κακή χρήση κάδου ανακυκλωσης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 30-07-2021 20:51:16 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 16-09-2021 13:37:17 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.596299700000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.970669800000000
Προβολές: 20
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στην απέναντι οικοδομή υπάρχει βιοτεχνία στρωμάτων που καθημερινά βγάζει αφρολέξ και υλικό στρωμάτων. Δίπλα στη βιοτεχνία υπάρχει 1 μικρός πράσινος κάδος στον οποίο βάζουν λίγα σκουπίδια αφού επιμένουν να τα βάζουν στον κάδο που βρίσκεται στο απέναντι πεζοδρόμιο. Ο κάδος ανακύκλωσης γεμίζει καθημερινά με αφρολέξ και υλικό στρωμάτων. Μήπως να έμπαινε κ απέναντι κάδος ανακύκλωσης για να μπορούμε τον υπάρχοντα κάδο να τον χρησιμοποιούμε για να βάζουμε πραγματικά υλικά ανακύκλωσης κ όχι αφρολέξ κ στρώματα?

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-09-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

30-07-2021

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας

placeΥψηλάντου 53, Θεσσαλονίκη 542 49, Ελλάδα