#77111. Πλύσιμο δρόμων και κάδων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 29-07-2021 19:43:21 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 15-09-2021 10:05:30 (πριν 5 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.641994900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.946049600000000
Προβολές: 17
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ποτέ θα πλυθούν οι δρόμοι και οι κάδοι -τουλάχιστον- σε κεντρικές οδούς της Άνω Πόλης. Οι κάδοι μυρίζουν, σιχαινεσαι να τους πιάσεις, ενώ οι δρόμοι δεν έχουν πλυθεί ποτέ. Σκοπεύετε να κανετε κάτι επι του θέματος;

linear_scale Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-09-2021

πριν 6 μέρες

Σε εξέλιξη

  • Το αίτημά σας βρίσκεται σε εξέλιξη
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

14-09-2021

πριν 6 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

02-08-2021

πριν ένα μήνα

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Γ' Δημοτική Κοινότητα (Άνω πόλη)

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Γ' Κοινότητας

29-07-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Πλύσιμο κάδων - δρόμων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων

placeΟλυμπιάδος 35Β, Θεσσαλονίκη 546 33, Ελλάδα