#77105. Όχημα αποθήκη

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα οχήματα
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: 29-07-2021 13:20:57 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 22-09-2021 15:19:28 (πριν 29 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.599280200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.950306200000000
Προβολές: 28
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Εγκαταλελειμμένο όχημα επί της Μαρίας Κάλλας με Πιττακού. Γιατί δεν έχει μπει αυτοκόλλητο από το δήμο ακόμη. Έχετε ενημερωθεί καιρό τώρα.

linear_scale Εγκαταλελειμμένα οχήματα

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-09-2021

πριν 29 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

16-09-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

29-07-2021

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα οχήματα
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Ανακύκλωσης - Εγκαταλειμμένα Οχήματα

placeΠιττακού 2, Θεσσαλονίκη 546 45, Ελλάδα