#77085. Διαρροή νερού

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων
Δημιουργήθηκε: 28-07-2021 16:00:27 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 20-10-2021 13:30:01 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.610951314175990
Γεωγραφικό μήκος: 22.987790099502615
Προβολές: 37
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Υπάρχει διαρροή νερού καθώς έρχεσαι από τον περιφερειακό και στρίβεις για Λαμπρακη προς τούμπα δεξιά στο πάρκο απέναντι από το καφέ Kingston. Τρέχει συνέχεια εδώ και μερες Νέο στο πεζοδρόμιο.

linear_scale Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-10-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι λόγω τεχνικού προβλήματος που υπήρχε στην υπηρεσία μας για μεγάλο χρονικό διάστημα δεν ήταν δυνατή η ενημέρωση των αιτημάτων. Η βλάβη έχει αποκατασταθεί και το αρδευτικό έχει κλείσει.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

13-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

28-07-2021

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

placeΓρ. Λαμπράκη 246, Θεσσαλονίκη 543 52, Ελλάδα