#77075. ΟΔΟΣ ΣΥΓΓΡΟΥ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ Ο ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 28-07-2021 14:15:43 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 02-08-2021 19:43:16 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.638378800000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.940643000000000
Προβολές: 15
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

ΟΔΟΣ ΣΥΓΓΡΟΥ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ Ο ΗΛΕΚΤΡΟΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

02-08-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ 27/7/2021
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

29-07-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • _
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

28-07-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

placeΠτολεμαίων 32, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα