#77064. Κοπή δέντρων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 28-07-2021 09:26:09 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 29-07-2021 09:53:41 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.620838000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.965223000000000
Προβολές: 14
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Επί της Γρηγορίου Λαμπράκη, στο μπροστινό μέρος της πολυκατοικίας μας, υπάρχουν μεγάλα δέντρα από τα οποία ανεβαίνουν γάτες στο πρώτο όροφο. Θα παρακαλούσαμε αν μπορεί να επιλυθεί το ζήτημα με το κόψιμο των δέντρων που βρίσκονται σε πολύ κοντινή απόσταση από τα μπαλκόνια της πολυκατοικίας.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • check Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

28-07-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΓρ. Λαμπράκη 17, Θεσσαλονίκη 546 38, Ελλάδα