#77062. Καναπές και Στρώμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη
Δημιουργήθηκε: 28-07-2021 07:47:56 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 16-09-2021 13:43:36 (πριν 4 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.602503300000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.969807300000000
Προβολές: 13
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Παρ’ όλες τις οχλήσεις της γειτονιάς για την απομάκρυνση ενός καναπέ από την είσοδο της οικοδομής, ασυνείδητοι συμπολίτες άφησαν και ένα διπλό στρώμα πάνω στον καναπέ και καθημερινά προστίθενται και άλλα απορρίμματα και η κατάσταση βαίνει ανεξέλεγκτη. Έχει δημιουργηθεί μία εστία μολύνσεως σε χώρο που διαβαίνουν και παίζουν νήπια και παιδιά. Είναι επιτακτική η ανάγκη για άμεση αποκομιδή τους.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-09-2021

πριν 4 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

28-07-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

placeΔημοχάρους 3, Θεσσαλονίκη 542 50, Ελλάδα