#77060. Αντικατάσταση σημαιών

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 28-07-2021 04:18:23 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 05-09-2021 00:56:56 (πριν 15 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.616185621782975
Γεωγραφικό μήκος: 22.973065394908190
Προβολές: 13
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στους ιστούς έξω από το πολιτιστικό κέντρο Δήμου την Τούμπα οι ιστοί Γ Λαμπράκη με Κλεάνθους και οι τρεις σημαίες είναι σκισμένες θέλουν αντικατάσταση . Ευχαριστώ πολύ.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

05-09-2021

πριν 15 μέρες

Κλειστό

  • Διεκπεραιώθηκε 14 Αυγούστου 2021
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

02-08-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

29-07-2021

πριν ένα μήνα

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

28-07-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Γενική κατηγορία αιτημάτων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας

placeΓρ. Λαμπράκη 79, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα