#77058. "Φουσκωμένο" Πεζοδρόμιο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 27-07-2021 20:40:17 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 08-09-2021 12:48:35 (πριν 12 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.614310000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.967120000000000
Προβολές: 15
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σπασμένες πλάκες πεζοδρομίου λόγω "φουσκώματος" που προκλήθηκε από τις ρίζες του δένδρου. Επικίνδυνο σημείο για πρόκληση ατυχήματος.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

08-09-2021

πριν 12 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

06-09-2021

πριν 14 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

27-07-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΥμηττού 37Α, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα