#77057. Φωτεινοί σηματοδότες δεν λειτουργούν

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 27-07-2021 20:10:57 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 29-07-2021 09:40:50 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.610316080065424
Γεωγραφικό μήκος: 22.957456684086660
Προβολές: 19
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οι φωτεινοί σηματοδότες στην συμβολή των οδών 28ης Οκτωβρίου και Δελφών δεν λειτουργούν από το βράδυ της 26ης Ιουλίου με αποτέλεσμα η διέλευση από οχήματα και πεζούς να καθίσταται επικίνδυνη.

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

29-07-2021

πριν ένα μήνα

Απαντήθηκε

  • Σας ενημερώνουμε ότι ο συγκεκριμένος κόμβος Φωτεινής Σηματοδότησης δεν ανήκει στην αρμοδιότητα του Δήμου μας. Ο Δήμος Θεσσαλονίκης έχει στην εποπτεία του, τους φωτεινούς σηματοδότες 34 μόνο κόμβων μέσα στα διοικητικά του όρια. Για τη λειτουργία των υπολοίπων σηματοδοτών αρμόδια είναι η "Δ/νση Ελέγχου Συντήρησης Έργων της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας" (Στρωμνίτσης 53, 542 10 Θεσσαλονίκη τηλ. 2313.331171-2-3), στην οποία και κοινοποιήσαμε το αίτημα σας και παρακαλούμε να το επαναλάβετε και εσείς προς αυτούς
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

29-07-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • _
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

27-07-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένοι σηματοδότες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

place28ης Οκτωβρίου 47, Θεσσαλονίκη 546 42, Ελλάδα