#77012. Έπιπλα δίπλα σε κάδο σκουπιδιών

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη
Δημιουργήθηκε: 24-07-2021 19:49:55 (πριν 3 μήνες)
Ενημερώθηκε: 16-09-2021 13:49:43 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.618260000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.956150000000000
Προβολές: 18
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Βελισσαρίου 40. Ογκώδη έπιπλα δίπλα σε κάδο σκουπιδιών πάνω στο οδόστρωμα.

linear_scale Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-09-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

24-07-2021

πριν 3 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Περισυλλογή ογκωδών αντικειμένων - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη)
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας - Ογκώδη

placeΒελισσαρίου 40, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα