#77002. Απεριποιητο πάρκο

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων
Δημιουργήθηκε: 23-07-2021 19:40:33 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 20-10-2021 14:37:58 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.604925600000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.972006200000000
Προβολές: 32
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Το πάρκο κατά μήκος της οδού Διστόμου έχει εγκαταλειφθεί. Δεν έχει ποτιστεί. Δεν έχει κουρευτεί. Τα δέντρα δεν κλαδεύτηκαν. Αποτελεί πλέον μόνο χώρο για τα σκυλια. Κρίμα γιατί είναι από τα μεγαλύτερα πάρκα της Θεσσαλονίκης.

linear_scale Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-10-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Η αργοπορία ενημέρωσης του αιτήματος οφείλεται σε τεχνικό πρόβλημα που αντιμετωπίσαμε για μεγάλο χρονικό διάστημα. Έχει γίνει η επιδιόρθωση του αρδευτικού, κλείσανε τα νερά και είναι κουρεμένο. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

13-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

27-07-2021

πριν 4 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων

23-07-2021

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΔιστόμου 47, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα