#76999. Δένδρο έχει πεσει sos

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 23-07-2021 16:37:27 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 20-10-2021 13:23:08 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.615514238192500
Γεωγραφικό μήκος: 22.977544013410807
Προβολές: 32
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οδός Μεγακλεους 78 δένδρο έχει πεσει SOS επείγον

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-10-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Σας ενημερώνουμε ότι το δένδρο έχει περισυλλεγεί, η αργοπορία ενημέρωσης του αιτήματος, οφείλεται σε τεχνικό πρόβλημα που αντιμετωπίσαμε για μεγάλο χρονικό διάστημα. Ευχαριστούμε για την ενημέρωση και κατανόησή σας.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

13-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

23-07-2021

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΜεγακλέους 78, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα