#76998. Άρρωστα δένδρα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 23-07-2021 13:01:21 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 20-10-2021 14:22:37 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.615286687040580
Γεωγραφικό μήκος: 22.959761638194323
Προβολές: 26
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κάθε καλοκαίρι το ίδιο πρόβλημα. Τα δέντρα βγάζουν ψείρες και έχει γεμίσει η περιοχή. Έχουν γεμίσει τα μπαλκόνια τα αυτοκίνητα. Χρειάζεται αντιμετώπιση. Έχουμε ενημερώσει το αρμόδιο τμήμα πέρσι το καλοκαίρι αλλά δεν έγινε τίποτα.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

20-10-2021

πριν ένα μήνα

Κλειστό

  • Καταρχήν σας ζητούμε συγγνώμη για την καθυστέρηση ενημέρωσης του αιτήματός σας, η οποία οφείλεται σε τεχνικό πρόβλημα που αντιμετωπίσαμε για μεγάλο χρονικό διάστημα. Πρόκειται για εποχικό φαινόμενο, το οποίο έχει παρέλθει. Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

13-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

23-07-2021

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΚωνσταντινουπόλεως 46, Θεσσαλονίκη 546 39, Ελλάδα