#76904. Προβλήματα σρωσης

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Β' Κοινότητας
Δημιουργήθηκε: 20-07-2021 21:02:47 (πριν 3 μήνες)
Ενημερώθηκε: 16-09-2021 13:25:15 (πριν ένα μήνα)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.640542826467104
Γεωγραφικό μήκος: 22.942201933980993
Προβολές: 15
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Ελλιπής σάρωση στην οδό Καραολή και Δημητρίου των Κυπρίων από την πλατεία Αντιγονιδών ως την Αγ. Δημητρίου στους μονούς αριθμούς της οδού

linear_scale Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

16-09-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Β' Κοινότητας

27-07-2021

πριν 2 μήνες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Β' Κοινότητας

20-07-2021

πριν 3 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας

placeΚαραολή και Δημητρίου 47, Θεσσαλονίκη 546 30, Ελλάδα