#76866. Φωτιστικό δεν αναβη

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 20-07-2021 05:23:36 (πριν 11 μέρες)
Ενημερώθηκε: 22-07-2021 11:48:55 (πριν 9 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.627505505665880
Γεωγραφικό μήκος: 22.963440623134370
Προβολές: 4
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οδός Γ Σεπτεμβρίου Με Αγίου Δημητρίου στην κάθοδο τό πρώτο φωτιστικό LED στην κατιφωρα στο ύψος τού ακτίστου κτιρίου στά πανεπιστήμια.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-07-2021

πριν 9 μέρες

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ 21/7/2021
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

20-07-2021

πριν 11 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

20-07-2021

πριν 11 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

place3 Septemvriou Avenue &, Agiou Dimitriou Street, Thessaloniki 546 36, Ελλάδα