#76732. Κλάδεμα δένδρων

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 15-07-2021 13:44:24 (πριν 4 μήνες)
Ενημερώθηκε: 25-11-2021 11:11:32 (πριν 13 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.616108786111950
Γεωγραφικό μήκος: 22.960148594499640
Προβολές: 42
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στέλνω για 3η φορά το παρακάτω αίτημα!!! Έχει γίνει ΖΟΥΓΚΛΑ!!! Κλαδέψτε και καθαρίστε τουλάχιστον αυτά που είναι έξω από το οικόπεδο!! Δεν μπορεί να περάσει άνθρωπος από τα φυτά που έχουν επεκταθεί σε όλο το πεζοδρόμιο!! 75424. Εγκαταλελειμμένο οικόπεδο Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας Δημιουργήθηκε: 04-06-2021 14:16:59 (πριν ένα μήνα) Ενημερώθηκε: 07-06-2021 13:34:44 (πριν ένα μήνα) Γεωγραφικό πλάτος: 40.616201918406830 Γεωγραφικό μήκος: 22.960150209192660 Προβολές: 15 Ψήφοι: 0 Περιγραφή Έχω στείλει το παρακάτω αίτημα, αλλά απάντηση καμία! Επανέρχομαι με το ίδιο αίτημα, γιατί η κατάσταση είναι ακόμα χειρότερη!! #68992. Εγκαταλειμμένο οικόπεδο Λεπτομέρειες Κατηγορία: Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Ε' Δημοτική Κοινότητα (Ανατολική Θεσσαλονίκη) Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Ε' Κοινότητας Δημιουργήθηκε: 02-10-2020 14:40:47 (πριν 8 μήνες) Ενημερώθηκε: 05-10-2020 08:45:55 (πριν 8 μήνες) Γεωγραφικό πλάτος: 40.616113876197440 Γεωγραφικό μήκος: 22.960133842350057 Προβολές: 30 Ψήφοι: 0 Περιγραφή Στην Κατσιμίδη 5,7 ή 9 υπάρχει εγκαταλειμμένο οικόπεδο, βρώμικο με πολλά δένδρα, τα οποία καταλαμβάνουν τμήμα του πεζοδρομίου, καθιστώντας το περπάτημα έως και αδύνατο. Οι περίοικοι πετούν σκουπίδια και τροφές για τα αδέσποτα, δημιουργώντας εστία μόλυνσης στην περιοχή. Το οικόπεδο είναι ιδιωτικό, όμως κάτι πρέπει να γίνει γιατί όλη η περιοχή υποβαθμίζεται από τη "ζούγκλα" που έχει δημιουργηθεί! Απέναντι είναι και ο σταθμός Ευκλείδης του μετρό.

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

25-11-2021

πριν 13 μέρες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Δεν ανήκει στην υπηρεσία μας
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

01-11-2021

πριν ένα μήνα

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Β' Κοινότητας

01-11-2021

πριν ένα μήνα

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Προβλήματα σαρώματος (σκούπισμα οδών, πεζοδρομίων & σχαρών φρεατίων αποχέτευσης) - Β' Δημοτική Κοινότητα (Δυτική Θεσσαλονίκη)

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Β' Κοινότητας

01-11-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Β' Κοινότητας

01-11-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Call-Center, Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας, Καθαριότητα - Τομέας Β' Κοινότητας

20-10-2021

πριν ένα μήνα

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Αποκομιδή απορριμμάτων

  • Μετά από διερεύνηση της υπηρεσίας μας και τηλεφωνικών επικοινωνιών με την αρμόδια υπηρεσία , διαπιστώθηκε ότι δεν αφορά την κατηγορία μας και οι αρμόδιοι έχουν γνώση του θέματος σχετικά με το οικόπεδο, δηλ. ότι είναι ιδιωτών και θα ζητηθεί άδεια εισαγγελικής παρέμβασης.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων

20-10-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων

13-10-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

21-07-2021

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

21-07-2021

πριν 4 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

19-07-2021

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αφορά τη Δ/νση Καθαριότητας
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

16-07-2021

πριν 4 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

15-07-2021

πριν 4 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΚατσιμίδη 3, Θεσσαλονίκη 546 39, Ελλάδα