#76614. Φωτιστικά δεν άναβαν

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 13-07-2021 05:27:35 (πριν 18 μέρες)
Ενημερώθηκε: 22-07-2021 11:46:20 (πριν 9 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.623682885850286
Γεωγραφικό μήκος: 22.952545154839754
Προβολές: 5
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οδός Γ Σεπτεμβρίου με Μεγάλου Αλεξάνδρου το φωτιστικό επί της Μεγάλου Αλεξάνδρου στη νησιδα και τα μαύρα φωτιστικά στο χώρο πράσινου απέναντι από το δημαρχείο και ένα φωτιστικό έξω από το πάρκο προσκόπων δεν ανάβουν.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-07-2021

πριν 9 μέρες

Κλειστό

  • Η ΒΛΑΒΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ 16/7/2021
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

13-07-2021

πριν 18 μέρες

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

13-07-2021

πριν 18 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης

place3ης Σεπτεμβρίου 39, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα