#7658. χαλασμένο αυτόματο πότισμα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Συντήρησης Κήπων
Δημιουργήθηκε: 22-09-2016 16:15:57 (πριν 4 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 04-10-2016 12:02:24 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.623431846604320
Γεωγραφικό μήκος: 22.953792884945870
Προβολές: 86
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

περιβάλλον χώρος δημαρχείου υπάρχει δένδρο ελιάς πού βρίσκεται πόσω από την αίθουσα πολλαπλών χρήσεων στο στενάκι υπάρχει δένδρο ελιάς πού τό αυτόματο πότισμα είναι χαλαμενο καί τα νερά ξεχειλίζουν πάνω από μία εβδομάδα.

linear_scale Συντήρηση πάρκων και νησίδων πρασίνου

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

04-10-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Ευχαριστούμε για την επικοινωνία. Έγινε ο έλεγχος και οι απαιτούμενες εργασίες.

27-09-2016

πριν 4 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

23-09-2016

πριν 4 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

22-09-2016

πριν 4 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Συντήρηση Πάρκων και Νησίδων Πρασίνου

placeΛεωφόρος Βασιλέως Γεωργίου 2-4, Θεσσαλονίκη 546 40, Ελλάδα