#7609. οδοποιια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 21-09-2016 22:19:13 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 08-02-2017 13:12:25 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.630816389393820
Γεωγραφικό μήκος: 22.945766007765200
Προβολές: 103
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στο σημείο αυτό πρέπει να γίνουν εργασίες διότι λιμνάζουν υδατα με αποτέλεσμα να υπάρχουν δυσάρεστες οσμές και πολλά κουνούπια

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

08-02-2017

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Στις 3-2-2017 η βλάβη αποκαταστάθηκε.

25-10-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

25-10-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

22-09-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

22-09-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

21-09-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Υπό κατασκευή έργα της Διεύθυνσης Κατασκευών και Συντηρήσεων

placeΙωάννου Τσιμισκή 78, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα