#7468. Καμένες λάμπες.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 20-09-2016 05:13:09 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 22-10-2016 14:13:58 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.593274700000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.959416100000000
Προβολές: 46
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Μοσχονησίων 3 και έναντι στο πάρκο στο δημοτικό σχολείο δεν ανάβουν οι λάμπες.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

22-10-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη αποκαταστάθηκε στις 20/10

17-10-2016

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Η καθυστέρηση στην αποκατάσταση της βλάβης οφείλεται σε αντίστοιχη καθυστέρηση παραλαβής υλικών στην Υπηρεσία, εξαιτίας ενστάσεων μεταξύ των προμηθευτών στο διαγωνισμό προμήθειας. Το θέμα έχει λυθεί. Τα προβλήματα των φωτιστικών θα αρχίσουν σταδιακά να αποκαθίστανται από την ερχόμενη εβδομάδα, με προτεραιότητα σε κρίσιμα σημεία όπως αυτό το οποίο έχετε δηλώσει. Σας ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.

27-09-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

20-09-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

20-09-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΜοσχονησίων 3, Θεσσαλονίκη 546 55, Ελλάδα