#7410. Λάθος Φανάρι

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένοι σηματοδότες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 17-09-2016 21:44:29 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 26-09-2016 20:42:24 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.606174240106895
Γεωγραφικό μήκος: 22.971138945938150
Προβολές: 22
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Στο σημείο το δεξί φανάρι έχει δεξιά βέλη, ενώ ταυτόχρονα η πινακίδα απαγορεύει την δεξιά στροφή

linear_scale Χαλασμένοι σηματοδότες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

26-09-2016

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Το βέλος είναι λοξά προς τα επάνω δεξιά και αναφέρεται στην Κανάρη. Το απαγορευτικό δεξιά αναφέρεται στην Παπάφη για την οποία η στροφή γίνεται λίγο πριν από το τρίγωνο.

18-09-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

17-09-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένοι σηματοδότες

placeΜιχαήλ Χουρμούζη 41, Θεσσαλονίκη 544 53, Ελλάδα