#73738. Δεντροδόχος με τσιμεντοπλακίδια

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 12-04-2021 18:19:49 (πριν 29 μέρες)
Ενημερώθηκε: 29-04-2021 19:39:16 (πριν 12 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.635276999999990
Γεωγραφικό μήκος: 22.951188200000000
Προβολές: 7
Ψήφοι: 1

Περιγραφή

Καλημέρα σας. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι στην Ιουλιανού 2 , υπάρχει μία δενδροδόχος που έχει μεσα τσιμέντο και τσιμεντοπλακιδια. Θα θέλαμε να αφαιρεθεί το τσιμέντο και τα τσιμεντοπλακίδια και να μείνει μόνο το δέντρο στη δεντροδόχο. Σας ευχαριστούμε

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

29-04-2021

πριν 12 μέρες

Απαντήθηκε

  • Ευχαριστούμε για την επικοινωνία. Σας γνωρίζουμε ότι, έχει ενημερωθεί ο υπεύθυνος υπάλληλος της υπηρεσίας να προγραμματίσει την απομάκρυνση των τσιμέντων και τσιμεντοπλακιδίων από τη δενδροδόχο επί της οδού Ιουλιανού 2. Είμαστε στη διάθεσή σας για περισσότερες πληροφορίες.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

13-04-2021

πριν 29 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

12-04-2021

πριν 29 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΙουλιανού 2, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα