#73737. Δεντροδόχοι με τσιμεντοπλακίδια στην Ιουλιανου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 12-04-2021 18:11:11 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 29-04-2021 16:54:00 (πριν 13 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.635027200000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.950845500000000
Προβολές: 9
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλημέρα σας. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι στην Ιουλιανού 1 με Νικολάου Σκλάβου γωνία, υπάρχει μία δενδροδόχος που έχει μεσα τσιμέντο και τσιμεντοπλακιδια. Θα θέλαμε να αφαιρεθεί το τσιμέντο και τα τσιμεντοπλακίδια. Ευχαριστούμε

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

29-04-2021

πριν 13 μέρες

Απαντήθηκε

  • Ευχαριστούμε για την επικοινωνία. Σας γνωρίζουμε ότι, έχει ενημερωθεί ο υπεύθυνος υπάλληλος της υπηρεσίας να προγραμματίσει την απομάκρυνση των τσιμέντων και τσιμεντοπλακιδίων από τη δενδροδόχο επί της οδού Ιουλιανού 1 με Νικ. Σκλάβου. Είμαστε στη διάθεσή σας για περισσότερες πληροφορίες.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

13-04-2021

πριν 29 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

12-04-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΝικ. Σκλάβου 8, Θεσσαλονίκη 546 35, Ελλάδα