#73734. Κομμένο Δέντρο Τσιμισκή 5

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 12-04-2021 16:33:45 (πριν 29 μέρες)
Ενημερώθηκε: 04-05-2021 15:46:04 (πριν 8 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.635316000467920
Γεωγραφικό μήκος: 22.938464275718740
Προβολές: 11
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Καλημέρα σας! Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι στην Τσιμισκή 5, υπάρχει ένα κομμένο δέντρο. Θα θέλαμε να αντικατασταθεί με ένα άλλο, δηλαδή να αφαιρεθεί αυτό και να φυτευτεί ένα καινούριο δέντρο μέσα σε αυτή τη δεντροδόχο. Σας ευχαριστούμε

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

04-05-2021

πριν 8 μέρες

Απαντήθηκε

  • Eυχαριστούμε για την επικοινωνία. Σας γνωρίζουμε ότι, έχει ενημερωθεί ο αρμόδιος γεωτεχνικός διαχείρισης των δένδρων της Α΄ δημοτικής κοινότητας έτσι ώστε να προβεί στις απαραίτητες ενέργειες οι οποίες βάσει του προγραμματισμού και των δυσκολιών που αντιμετωπίζουμε για την απομάκρυνση των πρέμνων επί της οδού Τσιμισκή θα πραγματοποιηθούν μέχρι το τέλος του 2022. Είμαστε στη διάθεσή σας για περισσότερες πληροφορίες.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

13-04-2021

πριν 29 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

12-04-2021

πριν 29 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΙωάννου Τσιμισκή 7, Θεσσαλονίκη 546 25, Ελλάδα