#73579. ΚΑΘΙΖΗΣΕΙΣ ΚΑΠΑΚΙΩΝ (αεριου ή αποχετευσης)

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης
Δημιουργήθηκε: 06-04-2021 11:26:59 (πριν 12 μέρες)
Ενημερώθηκε: 08-04-2021 10:59:17 (πριν 10 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.627303996241390
Γεωγραφικό μήκος: 22.963628760696462
Προβολές: 5
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στο ρευμα προς ανατολικα της Αγιου Δημητριου, μετα την 3ης Σεπτεμβριου και μεχρι και την Κατσιμιδη, υπαρχουν καπακια αποχετευσης η αεριου η νερου που εχουν υποστει καθίζηση δημιουργωντας λακκουβα στις ακρες της αριστερη λωριδας. Επειδη οποιος κινειται σε αυτη τη λωριδα δεν μπορει να τις αποφυγει ευκολα καλο θα ηταν να εξομαλυνθουν τα σημεια αυτα, καθως υπαρχουν και λιγο πιο υψηλες ταχυτητες στον δρομο αυτον.

linear_scale Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • check Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

08-04-2021

πριν 10 μέρες

Σε εξέλιξη

  • .
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

06-04-2021

πριν 12 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

06-04-2021

πριν 12 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

place3 Septemvriou Avenue &, Agiou Dimitriou Street, Thessaloniki 546 36, Ελλάδα