#7329. Καμμένες λάμπες.

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 16-09-2016 05:21:53 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-10-2017 11:21:39 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 44
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Στ. Δραγούμη 5 δεν ανάβει ο φωτισμός μέσα στον προαύλιο χώρο του σχολείου και στο πάρκο επίσης δεν ανάβουν τα φώτα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-10-2017

πριν 2 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Αρμόδια η ΔΚΣ

19-09-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

16-09-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

16-09-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

16-09-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων

placeΣτ. Δραγούμη 5