#73244. Κλαδεμα δεντρου

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 22-03-2021 21:19:47 (πριν ένα μήνα)
Ενημερώθηκε: 29-04-2021 17:13:27 (πριν 13 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.631895600000010
Γεωγραφικό μήκος: 22.948909900000000
Προβολές: 16
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Κωνσταντινου Παλαιολογου 1 να κλαδευτουν τα δυο δεντρακια. Κρυβουν την ταμπελα stop υπαρχει κινδυνος ατυχηματος

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

29-04-2021

πριν 13 μέρες

Απαντήθηκε

  • Eυχαριστούμε για την επικοινωνία. Σας γνωρίζουμε ότι, έχει ενημερωθεί ο αρμόδιος γεωτεχνικός διαχείρισης των δένδρων της Α΄ δημοτικής κοινότητας έτσι ώστε να προβεί στις απαραίτητες ενέργειες απομάκρυνσης κλάδων των δύο δένδρων που κρύβουν πινακίδα stop επί της οδού K. Παλαιολόγου 1. Είμαστε στη διάθεσή σας για περισσότερες πληροφορίες.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

02-04-2021

πριν ένα μήνα

Σε εξέλιξη

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

01-04-2021

πριν ένα μήνα

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

23-03-2021

πριν ένα μήνα

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

22-03-2021

πριν ένα μήνα

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Γενική κατηγορία αιτημάτων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Τμήμα Διαφάνειας

placeΑλ. Σβώλου 15, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα