#7303. Καμένες λάμπες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 15-09-2016 07:35:00 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 26-09-2016 20:58:14 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.623625900000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.975256199999990
Προβολές: 14
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Όλη η οδός Ζαίμη στην Τριανδρία εδώ και 3 μέρες δεν ανάβουν τα φώτα.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

26-09-2016

πριν 2 χρόνια

Κλειστό

  • Η βλάβη επισκευάστηκε στις 21/9

19-09-2016

πριν 2 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

16-09-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

15-09-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΖαΐμη, Θεσσαλονίκη 553 37, Ελλάδα