#7283. καμένη λάμπα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 14-09-2016 22:04:11 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 06-10-2016 11:12:13 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.618441380127415
Γεωγραφικό μήκος: 22.978615052998066
Προβολές: 32
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

οδός ΔΙΑΓΟΡΑ 118 και 5 μέτρα πριν το φανάρι ή λάμπα είναι καμένη.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

06-10-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Αποκατάσταση βλάβης 5/10

19-09-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

16-09-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

14-09-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

placeΔιαγόρα 118-120, Θεσσαλονίκη 543 51, Ελλάδα