#7280. Το αυτιστικό παιδί μου αναστατώνεται καθημερινά από την μη λειτουργία του δημόσιου ηλεκτροφωτισμού στον δρόμο μας

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού & Φωτεινής Σηματοδότησης
Δημιουργήθηκε: 14-09-2016 18:39:00 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 15-09-2016 10:45:13 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.624918122247315
Γεωγραφικό μήκος: 22.956837407470744
Προβολές: 27
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Οι δρόμοι Υψηλάντου, Αλκαίου, Πολέμη κλπ δεν έχουν ηλεκτροφωτισμό εδώ και 3 ημέρες. Τα φώτα ανάβουν αργά το βράδυ και καίνε πρωινές ώρες. Καθημερινά το δίνουμε βλάβη στο τηλέφωνο 2310296800 αλλά δεν γίνεται κάτι. Έχω αυτιστικό παιδί που αναστατώνεται καθημερινά για τον λόγο αυτό προφανώς από αμέλεια κάποιου υπεύθυνου.

linear_scale Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

15-09-2016

πριν 3 χρόνια

Κλειστό

  • Το πρόβλημα αφορούσε το σήμα συντονισμού της ΔΕΗ για την αφή του φωτισμού και αποκαταστάθηκε

15-09-2016

πριν 3 χρόνια

Σε εξέλιξη

  • -

14-09-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

14-09-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Ηλεκτροφωτισμός - Καμένες λάμπες

place3ης Σεπτεμβρίου 20, Θεσσαλονίκη 546 21, Ελλάδα