#72559. Κοπή κλαδιών που παρεμποδίζουν τη διέλευση πεζών

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 23-02-2021 02:20:30 (πριν 2 μήνες)
Ενημερώθηκε: 29-04-2021 17:08:18 (πριν 12 μέρες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.638130000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.933440000000000
Προβολές: 19
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Τα κλαδιά αυτά βρίσκονται επι της οδού Πολυτεχνείου, στο χώρο πρασίνου πλησίον του Εφετείου

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • check Κλειστό
  • Στο αρχείο

29-04-2021

πριν 12 μέρες

Κλειστό

  • Ευχαριστούμε για την επικοινωνία. Σας γνωρίζουμε ότι, επειδή δεν έχουμε σαφή εικόνα του χώρου, από τη φωτογραφία που επισυνάπτετε και από όσο μπορούμε να αντιληφθούμε, πρόκειται για χώρο ιδιοκτησίας των δικαστηρίων, στον οποίο δεν επεμβαίνει ο δήμος. Είμαστε στη διάθεσή σας για περισσότερες πληροφορίες.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

23-02-2021

πριν 2 μήνες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

23-02-2021

πριν 2 μήνες

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

placeΠολυτεχνείου 15, Θεσσαλονίκη 546 26, Ελλάδα