#72540. Άλατα κάτω από τα δέντρα

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων
Δημιουργήθηκε: 22-02-2021 09:05:08 (πριν 2 μέρες)
Ενημερώθηκε: 23-02-2021 14:36:33 (χθες)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.648360000000000
Γεωγραφικό μήκος: 22.920980000000000
Προβολές: 2
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Αλάτα κάτω από τα δέντρα

linear_scale Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

23-02-2021

χθες

Απαντήθηκε

  • Ευχαριστούμε για την επισήμανση.Έχει ενημερωθεί το αρμόδιο συνεργείο προκειμένου να προχωρήσει στην απομάκρυνση του άλατος από τις δενδροδόχους.
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

22-02-2021

πριν 2 μέρες

Γνωστοποιήθηκε

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

22-02-2021

πριν 2 μέρες

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε Δενδροφυτεύσεις - Κλαδεύσεις - Φυτώρια - Κοπή δένδρων

  • -
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Διαχείρισης Αστικού Περιβάλλοντος , Πράσινο - Τμήμα Αλσών - Δενδροστοιχιών - Φυτωρίων

22-02-2021

πριν 2 μέρες

Καταχωρήθηκε

  • Initial commit at category Οδόστρωμα - Πεζοδρόμια
  • Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Βιώσιμης Κινητικότητας, Οδοποιία - Τμήμα Οδοποιίας & Οδικής Σήμανσης

placeΙ. Κωλέττη 37, Θεσσαλονίκη 546 27, Ελλάδα