#7195. ΚΑΔΟΙ

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Ανακύκλωσης και Διαχείρισης Αστικών Αποριμμάτων, Καθαριότητα - Γραφείο Κάδων - Πλυστικών, Καθαριότητα - Τμήμα Καθαριότητας
Δημιουργήθηκε: 13-09-2016 14:07:29 (πριν 2 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 14-09-2016 05:50:44 (πριν 2 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.638883419647065
Γεωγραφικό μήκος: 22.942248534323880
Προβολές: 21
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Σας περιγράφουμε ένα σοβαρότατο πρόβλημα της περιοχής , που αφοράς τις θέσεις των κάδων και συνημμένα σας στέλνουμε ενδεικτικές μόνο φωτογραφίες του προβλήματος Φιλίππου 12 γωνιά με Ιωνος Δραγούμη Όλο το τετράγωνο μέχρι τη Βενιζέλου έχει 6 μαγαζιά υγειονομικού ενδιαφέροντος και οι κάδοι κάνουν βόλτα γιατί δεν θέλουν την βρωμιά μπροστά τους και για να παρκάρουν. Ιωνος δραγούμη 50 γωνιά με Φιλίππου Σ’ όλη την Ιωνάς Δραγούμη από την Όλυμπου μέχρι Εγνατία ειδικά κατεβαίνοντας αριστερά οι κάδοι είναι ανύπαρκτοι και τους κάνουν βόλτα οι κύριοι που έχουν μαγαζιά και θέλουν να παρκάρουν τ αυτοκίνητα τους Σημειωτέον οτι η διαδρομή των κόκκινων τουριστικών περιλαμβάνοτναι τα συγκεκριμένα κομάτια των δρόμων σ'αυτή η περιοχή Παρακαλούμε θερμά να επιληφθείτε του θέματος, καθώς μέχρι σήμερα το μονο που γίνεται είναι ο επόπτης να επανατοποθετεί στην θέση τους του κάδους αλλα ΄την επόμενη μέρα το πρόβλημα επανεμφανίζεται Άμεσα πρέπει να γίνει η οριοθέτηση των κάδωνμε σωστό τρόπο

linear_scale Θέσεις - Οριοθέτηση κάδων - Τοποθέτηση νέων κάδων

  • Καταχωρήθηκε
  • check Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

14-09-2016

πριν 2 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

14-09-2016

πριν 2 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-09-2016

πριν 2 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Πλύσιμο κάδων - δρόμων - Α' Δημοτική Κοινότητα (Εμπορικό Κέντρο)

placeΊωνος Δραγoύμη 50, Θεσσαλονίκη 546 31, Ελλάδα