#7170. Παιδικη χαρά στη Γούναρη, πεταμένες κουβέρτες

Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Παιδικές χαρές
Εμπλεκόμενα Tμήματα: Διεύθυνση Κατασκευών και Συντηρήσεων, Κατασκευές - Τμήμα Συντήρησης Δημοτικών Κτιρίων & Κοινοχρήστων Χώρων
Δημιουργήθηκε: 13-09-2016 08:23:29 (πριν 3 χρόνια)
Ενημερώθηκε: 27-10-2016 14:56:44 (πριν 3 χρόνια)
Γεωγραφικό πλάτος: 40.630992334488270
Γεωγραφικό μήκος: 22.948824888221680
Προβολές: 25
Ψήφοι: 0

Περιγραφή

Η φωτογραφία τραβήχτηκε στις 12-9-2016 στην παιδική χαρά της Πλατείας Ναυρίνου κοντά στη διαγώνιο. Προφανώς κάποιος άνθρωπος κοιμάται το βράδυ μέσα στην παιδική χαρά.

linear_scale Παιδικές χαρές

  • Καταχωρήθηκε
  • Γνωστοποιήθηκε
  • Σε εξέλιξη
  • check Απαντήθηκε
  • Κλειστό
  • Στο αρχείο

27-10-2016

πριν 3 χρόνια

Απαντήθηκε

  • Κατα την αυτοψια δεν βρεθηκαν κουβερτες

13-09-2016

πριν 3 χρόνια

Η κατηγορία του αιτήματος άλλαξε σε

  • -

13-09-2016

πριν 3 χρόνια

Γνωστοποιήθηκε

  • -

13-09-2016

πριν 3 χρόνια

Καταχωρήθηκε

  • Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Συντήρηση Πάρκων και Νησίδων Πρασίνου

placeΠλ. Ναυαρίνου 13, Θεσσαλονίκη 546 22, Ελλάδα